• 1 Кой грабна призовете в Годишните награди за финансови иновации NEXT DIFI AWARDS 2025?
  • 2 „Изключи горещите вълни“ – информационна кампания посветена на женското здраве
  • 3 Удължава се срокът за кандидатстване в Годишните награди за финансови иновации NEXT DIFI AWARDS 2025
  • 4 Жените са по-засегнати, но и много по-загрижени от мъжете за профилактиката на хроничната венозна болест
  • 5 Първата голяма конференция за финансова независимост на жените в България From Zero To Hero събира широка институционална подкрепа
  • 6 „София-Истанбул: мост на изкуството. Творби с истории на българо-турски художници": Нов културен проект между София и Истанбул стартира с изложба през декември
  • 7 Започва надпреварата в Годишните награди за финансови иновации NEXT DIFI AWARDS 2025
  • 8 Нова тенденция - компании вече стимулират служителите да си търсят партньор
  • Коментар
  • Коментар
  • Коментар

Млади, дръзки, красиви и секси; без особен умствен багаж!

Новата вълна в политиката.Боси крака, звукът на токчета, вятърът, който духа през косата - това е видеото на председателя на Общото събрание на ООН Аналена Бербок,това е нейната политическа комуникация, пише

Ентусиазмът в подкрепа на Украйна не е само идеология, има и каца с мед

Ентусиазмът на западно-европейците за продължаване на войната в Украйна не е само идеологически.  Не е само защото бидейки въвлечени от предишната американска администрация, имат притеснения за последствията от евентуална руска

Дали наистина палестинците в Газа са оставени на произволя на съдбата?

За тези, които твърдят, че палестинците в Газа са оставени на произвола на съдбата. Това е официалната статистика на ООН за 2024:  Палестинците получават $917 помощ на човек. Това прави

Реклама


Inspiration Hub:

 Inspiration Hub:

Найден Костадинов ще оглави данъчните и правни услуги на EY за Югоизточна Европа
Найден Костадинов е новият лидер на бизнес линията на EY за данъчни и правни услуги за Южния клъстер в рамките на региона на EY Централна, Източна и Югоизточна Европа и Централна Азия. Този клъстер обхваща девет държави в Югоизточна Европа – България, Гърция, Кипър, Румъния, Малта, Молдова, Северна Македония, Албания и Косово.

Найден Костадинов ще отговаря за цялостното развитие на данъчните и правни услуги и подобряването на ефективността на работата на EY в унисон със заложените цели на компанията в отделните пазари.

„В новата си роля ще работя усилено за затвърждаването на лидерската позиция на EY в региона. Ще се фокусирам върху укрепване на взаимодействието между данъчните ни практики, развиване на потенциала на професионалните ни екипи и постигане на значителни ползи за клиентите на компанията“, коментира Найден Костадинов.

Найден се присъединява към EY през 2001 г. като част от отдела за одит услуги, където натрупва богат професионален опит в предоставянето на одиторски и свързани услуги на водещи местни и мултинационални компании. Той става директор в отдел „Стратегия и сделки“ на EY, където ръководи проекти за финансов, данъчен и правен дю дилиджънс по комплексни транзакции за придобиване и преструктуриране на компании в България, Гърция, Румъния, Сърбия, Норвегия, Албания, Косово.

През 2013 г. Найден оглавява отдела на EY за предоставяне на финансово-счетоводни и пейрол услуги, който постига значително развитие под неговото ръководство. През 2016 г. е приет за съдружник, a през 2019 г. става лидер на бизнес линията на EY за данъчни и правни услуги в България, Северна Македония, Албания и Косово.

Найден Костадинов ръководи проекти за предоставяне на счетоводни услуги, пейрол и данъчни консултации за компании в широк спектър от индустрии, включително информационни технологии, телекомуникации, споделени услуги, фармация, финансови институции, енергетика, нефт и газ и други.

Найден е магистър в специалност „Счетоводство и контрол“ в Университета за национално и световно стопанство в София. Той е сертифициран експерт-счетоводител, член на Асоциацията на дипломираните експерт-счетоводители (ACCA) във Великобритания и на Института на дипломираните експерт-счетоводители в България.

Новини

  • 1

Съвети

Анализи

  • 1